Bīdāmie vārti >>>


Bīdāmos vārtus izgatavojam dažādos variantos, vārti var būt pildīti ar vertikālām kvadrātcaurulītēm, sietu, vai var izgatavot vārtu nesošo konstrukciju, paredzot, ka būs koka apdare.
Bīdāmo vārtu automātikas komplektā ietilpst: motors, vadības bloks, drošības foto elementu komplekts, signāllampa, 2-kanālu tālvadības pults, antena.

Bīdāmo, garažas un veramo vārtu automātiku vadību iespējams ieprogrammēt uz vienas tālvadības pults, bezmaksas !!!

Bīdāmie vārti ir viens no labākajiem risinājumiem, ja vēlaties lietderīgi izmantot vārtiem atvēlēto platību kā arī ja ir ierobežota brauktuves platība.
Atšķirībā no veramajiem vārtiem, bīdāmajiem vārtiem ir vajadzīga tikai pietiekami gara žoga līnija, gar kuru tie varētu atvērties.

Mēs piedāvājam divas bīdāmo vārtu komplektācijas, kuras nokomplektētas CAME (Itālija) automātiku:
  • bīdāmie dārza vārti;
  • industriālie bīdāmie vārti;
Iespējamie pildījumi:
  • režģis;
  • caurulīte;
Bīdāmos vārtus uzstāda

Bīdāmos vārtus uzstāda ne tikai privātmājām, bet arī apsargājamām vai vienkārši norobežotām teritorijām Bīdāmo vārtu rāmis tiek izgatavot par vienu trešdaļu garāks nekā iebrauktuves platums.
Rāmja izmēri ir jāņem vērā jau pirms šādu vārtu pasūtīšanas, lai pietiktu vietas vārtiem atvērtā stāvoklī. Piemēram ja iebrauktuves platums ir 4 m. tad brīvajai vietai jabūt 6 m. uz vienu pusi no iebrauktuves. Vārtu beigu daļa nav redzama no ielas un tās uzdevums ir balstīt visus vārtus aizvērtā viedā! Vārtu apaksējā daļa ir 7 cm augstu no zemes, kas ļaul ziemā netīrīt sniegu pie vārtiem.

Vietā, kur nav iespējams uzstādīt veramos vārtus – izmantojiet bīdāmos. Mūsu bīdāmie vārti ir ļoti daudzpusīgi un pilnīgi atbilst visām kvalitātes prasībām. Pateicoties gultņojumam un rullīšiem vārtu darbības sistēmā, to kustība ir līdzsvarota, precīza un viegla.
Vārtu pildījums ir iespējams ar metāla režģi, vertikālu kvadrātveida cauruli, dažādiem koka paneļiem vai arī ar citu atbilstošu materiālu. Bīdāmie vārti ar sliedi speciāli paredzēti lieliem caurbrauktuves platumiem līdz 3- 10 m.
Jebkurus bīdāmos vārtus var aprīkot ar automātisku vadības, vai arī caurlaides sistēmu.
Vārtu izmēri un aizpildījums pēc Jūsu izvēles.2007 SindeksR         Izstrādāts: www.digitalapele.lv